Gimnastyka artystyczna dla dzieci

 

Ćwiczenia z przyborami (piłka, wstążka, skakanka, obręcz).

Gimnastyka artystyczna jest dla dziewcząt, które pragną poprawić swoją sylwetkę, nauczyć się ładnie chodzić, skorygować wady postawy. Zajęcia odbywają się w różnych formach. Są ćwiczenia przy muzyce z podstawami tańca klasycznego i elementami gimnastyki sportowej. Dla młodszych dzieci prowadzane są gry i zabawy ruchowe. Celem prowadzonych zajęć jest poprawa zdrowia, korekta wad postawy a nie zdobycie mistrzostwa sportowego, które kojarzy się z ciężką , wyczerpującą i systematyczną pracą przez długie lata oraz ostrą selekcją. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci, które w sporcie nie miałyby żadnych szans, chociażby ze względu na swoje predyspozycje. Zdarzało się w naszej szkole ćwiczyć dzieciom z lekkim porażeniem mózgowym.

ROZKŁAD ZAJĘĆ NA ROK SZKOLNY 2021/2022  w GORZOWIE WLKP.  Zajęcia zaczynają się od 08. września 2021

GORZÓW WLKP.
Miejsce zajęć:    SP. nr 20 ul. Szarych Szeregów Wejście na salę od strony Hali Sportowej, korytarzem do końca i w lewo.

                                 piątek  godz: 16.45-17.45

Miejsce zajęć:       Sp. nr 13 ( mała szkoła) ul. Paderewskiego

                                  środa godz: 16.40-17.40

 

 

ZAPISY PRZYJMUJEMY PRZEZ CAŁY ROK!!!

 

LIPIANY:   Sala Fitness w Hali Sportowej w Lipianach

                      28.10.2021 spotkanie organizacyjne i zapisy godz.17.00-18.00 Po zapisach odbędzie się trening.

                       Zajęcia w każdy czwartek godz. 17.00-18.00

 

SŁUBICE:   Sp. nr 2 ul. Wojska Polskiego  ( mała sala gimnastyczna)

                         14.09.2021 spotkanie org i zapisy godz. 16.30-17.30

                         Zajęcia w każdy wtorek godz. 16.30-17.30

                        

   Uwaga! Zapisy trwają cały czas